Sorular
Seyahat tarihinden en geç kaç gün öncesine kadar rezervasyon yaptırabiliriz?

Tur geçiş tarihinden en geç 1 saat öncesine kadar internet sayfamız üzerinden online olarak ya da merkez ofisimizden telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Rezervasyon yaptırma sırasında pasaporta ihtiyacımız var mı?

Rezervasyon esnasında mutlaka pasaport detaylarının tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Bu detaylar : isim, soyisim, doğum tarihi, pasaport numarası, cinsiyeti ve milliyeti‘dir.

Pasaportumda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti giriş kaşesi var?

Yunanistan’ın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetini tanımıyor olmasından ötürü pasaportunda KKTC giriş kaşesi olan yolcuların adaya girişine izin verilmiyor.Mağduriyet yaşamamak için lütfen kontrol ediniz.Bu nedenle ülkeye giriş yapamayan yolcuların durumundan DKC olarak bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Yunan adalarına vize gerekli midir?

Evet gereklidir.Yunan adalarına giriş yapabilmeniz için geçerli süresi olan bir pasaportunuzun ve Schengen vizenizin olması gereklidir.

Schengen Vizemin süresinin bitmesine 2 hafta kaldı giriş yapmamda sorun olur mu?

Hayır sorun olmaz.Vizenizi son güne kadar kullanabilirsiniz.Ancak dönüş tarihinizide vizenizin bitiş tarihine göre ayarlamanız gerekiyor.

Biniş kartımı nereden alabilirim?

Kalkış saatinden 1 saat önce limana geldiğinizde Feribot Firmasi check – in ofisiyle bağlantı kurmanız ve gemiye geçiş kartlarınızı almanız gerekmektedir . Bu kartlarınız olmadan pasaport kontrolünden geçip gemiye binmeniz mümkün değildir.

Online Bilet Nasıl Satın Alınır?

Sitemiz üzerinden bilet satın almak çok kolay ve güvenilirdir. 3D guvenli ödeme ve SSL güvenliği ile satın alabilirsiniz.

  1.  Seyahat Etmek İstediğiniz Rota ve Tarihi Seçip ‘’Online Bilet Al’’ tuşuna tıklayın
  2.  Arama yaptığınız rota ve tarihte sefer düzenleyen tüm firmaların seferlerini gidiş ve dönüş olarak aynı ekranda gösterecek. Sefer saati, süresi, firma ve feribot, fiyat karşılaştırması yaparak seyahatinize en uygun feribotu seçebilirsiniz. Seçtiğiniz seferlerle ilgili detay ve fiyatları sefer özeti bölümünde inceleyebilirsiniz
  3. Sefer özeti sayfanızda seçmiş olduğunuz sefere ait bilgileri kontrol ederek devam edebilirsiniz.
  4. Kişi Bilgileri Adımında seyahate katılacak kişilerin ve aracın bilgilerini girdikten sonra iletişime geçilecek kişiyi belirterek devam edebilirsiniz.
  5. Sizin için hazırladığımız güvenli ödeme sayfasını kullanarak anında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sayfamız 3d ödeme ile çalışmaktadır ve tüm işlemleriniz SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. Kredi kartı bilgilerini kesinlikle kayıt altına alınmaz.
  6. Tebrik Ederiz! Biletiniz e-mali ve cep telefonunuza gönderildi. 

Seferden ne kadar önce limanda olmalıyım?

Seferden en az 1 saat önce limanda olmalı ve check-in işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. Bayram ve yılbaşı gibi özel günlerde pasaport kontrollerindeki yoğunluktan dolayı 2 saat önce limanda olmanızı önermekteyiz.

Grup rezervasyonlarını nasıl yapabilirim?

Grup rezervasyonlarınız için çağrı merkezimizi arayabilir, veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.