GİZLİLİK POLİTİKASI

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası: 

Bodrumferibotlari.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. 

Sitemizde bilgi kaybını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış alanda muhafaza edilmektedir. 

Kişisel bilgiler başlığı altında  Bodrum Karen Turizm Yatcilik Otelcilik tasimacilik Emlak Sanayi ve Ticaret LTD STI'nin yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi verilmektedir. Bodrum Karen Turizm Yatcilik Otelcilik tasimacilik Emlak Sanayi ve Ticaret LTD STI, ilgili kuralların tümüyle eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmektedir. Böylelikle, aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak, toplanan her türlü bilginin, ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri altında saklanması hususunda özen gösterilmektedir.Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak bu tür sitelerin içeriğinden ya da gizlilik uygulamalarından Bodrum Karen Turizm Yatcilik Otelcilik tasimacilik Emlak Sanayi ve Ticaret LTD STI’nin herhangi bir sorumluğu bulunmamaktadır.

 

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Alıcı, Web sitemiz aracılığı ile edinilen bilgilerinin; yaptığı işlemlerin güvenliği ve doğruluğunun tespiti ile Bodrum Karen Turizm Yatcilik Otelcilik tasimacilik Emlak Sanayi ve Ticaret LTD STI’nin yanı sıra, bağlantılı şirketler, ortaklar, acenteler için de kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktadır. Ad, soyad, kimlik belge numarası, adres, kredi/banka kart numaraları, son kullanma tarihi, güvenlik numarası, pasaport numarası, milliyet gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğu ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerin verilmesi zorunludur. Satıcıya işlemleri sürdürebilmesi için gerekli olan bilgilerin sağlanamaması durumu, alıcıya verilmesi gereken hizmetin yerine getirilmesini engelleyebilir. Alıcıya ait bilgiler ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılabilir:

     – Rezervasyon ve satışın işleme konulması ve alıcı hesabının yönetilmesi.

     – Hizmetlerin ve ilgili ürünlerin pazarlanması.

     – İşlemlerle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi.

     – Alıcı ile olan bağlantının devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması,

     – Site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi.

     – Kimlik doğrulama ve kayıt oluşturulması.

Satıcıya bilgi gönderiminde bulunulan formlar ileti esnasında SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Veri, satıcıya ulaştıktan sonra da satıcı için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır.

SSL şifreli ileti hizmetinden faydalanabilmek için, tarayıcının SSL'i destekliyor olması ve SSL seçeneğinin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. Alıcı tarafından girilmiş olan veriler, işlemler ve hukuki gereklilikler süresince satıcı tarafından saklanmaktadır. Site, sürekli olarak geliştirmekte olup, veri kullanımı ile ilgili de gelişmeler olmaktadır. Her türlü gelişme internet sitesinde "Gizlilik Şartları" başlığı altında bildirilecektir.

 

Rezervasyon Kayıtlarınızın Gizliliği

Rezervasyon yaptırıldığı zaman, alıcıya bir rezervasyon kodu (PNR) verilecektir. Bu rezervasyon kodunun her zaman gizli tutulması gereklidir. Alıcıya verilen rezervasyon kodu gizli tutulmadığı takdirde, başkaları tarafından rezervasyon bilgilerine ulaşabilir. Birden fazla kişiyle seyahat etmek üzere grup rezervasyonu yaptırıldığı takdirde aynı rezervasyon kodu gruptaki diğer kişilerin biletleri üzerinde de yer alacaktır. Şayet bu kişilerin kişisel rezervasyon bilgilerine ulaşmaları istenmiyorsa, ayrı bir rezervasyon yaptırma seçeneğini de dikkate alınabilir. Rezervasyon kodunun gizli tutulmamasından kaynaklanan her türlü sorumluluk alıcıya ait olup, 3. kişilerin rezervasyon koduna ulaşmasından dolayı Bodrum Karen Turizm Yatcilik Otelcilik tasimacilik Emlak Sanayi ve Ticaret LTD STI’nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.