Hangi Adaya Gitmeli?

Girit, Kiklad adaları, On İki Ada, İyon adaları ve Saron Körfezi adaları: Harika sahilleri ve yemyeşil dağlarıyla kozmopolit veya izbe görünümündeki Yunan adaları size rüya gibi bir tatil vaat ediyor


Mikonos, Santorini, Girit, İskados, Rodos, Kefalonya, Zante: denizin bir ucundan diğer ucuna kadar uzanan bu Yunan adaları eşsiz tatil yerleridir. Yalnızca zümrüt suyu değil ayrıca cenneti andıran sahilleri de Yunan adalarında yapılacak tatilleri dünyaca ünlü tatil deneyimi yapmaktadır. Yalnızca denize vuran parıltı ışıkları değil ayrıca seçkin mimarisi ve saf doğası da vardır. Bu küçük Yunan vahalarına mükemmellik duygusunu veren şey geniş kapsamlı ve kişiselleştirilmiş yaşantısıdır. 

Santorini’nin Oia’sında ufku pembeliğe boyayan romantik günbatımı. Mikonos’ta söken şafak, Küçük Venedik’te güneşin doğuşu eşliğinde içki, dans ve flört. Girit, Elounda’dada bulunan zengin süitinizden seyredeceğiniz deniz manzarası yaşayacığınız lükslüğün örneğidir. Rodos’un Kadim Şehri ve aristokratik Korfu boyunca yürüdüğünüzde adeta zamanda yolculuk yapmış olursunuz. Atinalıların daha küçük olan Argosaronic Körfezi (Çamlıca, Suluca, Aegina, Domala) yakınlarındaki adalarına görkemli bir gezi. Anafiye, Gümüş adası ve Kızıl Kale, Sömbeki, Kırlangıç, Semendirek ve Paxos gibi saklı ‘cevherleri’ keşfedeceğiniz uzaklara yapılan bir yolculuk.

Bunun yanı sıra Ege’de deniz yolculuğu tutkusuna kapılarak, badanalı şehirleriyle ve Lesser adasıyla ünlü Kiklad adalarından ve yemyeşil bir örtüyle kaplanmış adalarını ve küçük ancak lüks (Batnaz, Sömbeki) ve geleneksel (Kalimnos, Kerpe Adası, Astipalaia) adalarını bulacağınız On İki Adadan geçerek denizin tüm haşmetini açığa vurduğunu göreceksiniz.

Yerlilerin gülümsemeleriyle, konukseverlikleriyle ve Akdeniz gıdaları üzerine usta aşçılıklarıyla mükemmel hale gelen deneyimleriniz doğadaki, dalgalardaki ve dağlardaki maceralarınız ile birleştirilmiştir. Yunan adaları keşfedip hayatınızın en iyi tatillerini yaşayın.